PATATES BASKI WEB SAYFALARININ İÇERİĞİNİN KULLANIMI İLE İLGİLİ YASAL UYARILAR

Patates Baskı World Wide Web sayfalarına erişmekle aşağıdaki koşulları kabul etmiş oluyorsunuz. Aşağıdaki koşulları kabul etmediğiniz takdirde, web sitesini kullanmanıza izin verilmeyeceğine dikkatinizi çekeriz. Patates Baskı World Wide Web sayfalarının içeriğinin telif hakkı Patates Baskı'ya aittir (Copyright © Patates Baskı 2001). Burada açıkça tanınmayan hakların tüm hakkı mahfuzdur. Önceden Patates Baskı'nın yazılı izni alınmaksızın, içeriğin, kısmen ya da tamamen, herhangi bir biçimde yeniden üretilmesi, aktarılması, dağıtılması veya saklanması, aşağıdaki koşullara uyulduğu haller dışında yasaktır. Patates Baskı , bilgisayarınızda Patates Baskı World Wide Web sayfalarına gözatmanıza veya bu sayfalardan yapılan alıntıların kopyalarını, yalnızca kişisel kullanım amacıyla, (ve Patates Baskı 'nın yazılı izni olmaksızın, yeniden dağıtmak amacı taşımamak kaydıyla) basmanıza muvafakat eder. World Wide Web sayfalarımızdaki her belge, içinde belirtilen bazı ek koşullara tabi olabilir. Bu site ve içeriği, şahsa özel ve ticari olmayan kullanıma açıktır. Basın bültenleri ve kamuya açıklanabilir olarak sınıflandırılmış diğer belgeler, bilgi kaynağına atıf yapılmak kaydıyla kamu ile yapılan iletişimlerde kullanılabilir. Bu site ve içeriğinin amacı, size kolaylık sağlamaktır. Patates Baskı World Wide Web sayfalarının içeriği "olduğu gibi" ve "kullanılabildiği gibi" sunulmaktadır. Patates Baskı, kendi Web sayfalarının kesintisiz olarak ayınlanacağını veya hatasız olacağını garanti etmez. Patates Baskı, herhangi bir zamanda, sayfaları yeniden düzenleme ve erişilebilirliği durdurma hakkını saklı tutar.

ZAPTA VEYA TAKLİTLERE KARŞI GARANTİLER YA DA, TİCARİ OLARAK SATILABİLME ÖZELLİKLERİNE SAHİP OLMA VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK İLE İLGİLİ ZIMNÎ GARANTİLER DE DAHİL OLMAK ÜZERE, ANCAK BUNLARLA KISITLI KALMAMAK ŞARTIYLA, İŞBU SAYFALARIN KULLANILABİLİRLİĞİ, DOĞRULUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ VEYA İÇERİĞİ İLE İLGİLİ OLARAK, AÇIK VEYA ZIMNÎ HERHANGİ BİR GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR. Patates Baskı, DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZÎ VEYA ÖZEL OLARAK BU HİZMETİN KULLANIMINDAN VEYA KULLANILAMAMASINDAN, YA DA BUNLARIN SONUCUNDAN KAYNAKLANAN HASARLARDAN, KAR KAYIPLARINDAN VEYA İŞ KESİNTİLERİNDEN (SÖZ KONUSU HASARLARIN MEYDANA GELME OLASILIĞINDAN Patates Baskı ÖNCEDEN HABERDAR EDİLMİŞ OLSA DAHİ) SORUMLU TUTULAMAZ. BAZI YARGI DAİRELERİ, BELİRLİ GARANTİLERİN VEYA SORUMLULUK SINIRLAMALARININ İSTİSNASINA İZİN VERMEDİĞİNDEN, YUKARIDAKİ SINIRLAMALAR VEYA İSTİSNALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. BÖYLE BİR DURUMDA PATATES BASKI'NIN SORUMLULUĞU, YASANIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ KAPSAM İLE SINIRLI OLACAKTIR.

Erişiminizi kolaylaştırmak amacıyla, Patates Baskı, [sayfalarına], üçüncü şahısların işlettiği ya da sahip olduğu internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu tür bir üçüncü şahıs sitesine bağlanarak, söz konusu siteyi kullanmadan önce, ilgili sitenin kullanım kurallarını inceleyecek ve kabul edeceksiniz. Ayrıca, Patates Baskı 'nın bu tür bir sitenin içeriğini herhangi bir şekilde kontrol etme yetkisine sahip olmadığını ve bu tür üçüncü şahıs sitelerinde oluşturulan veya yayımlanan herhangi bir yayından dolayı sorumluluk kabul etmeyeceğini de bu şekilde kabul etmiş oluyorsunuz. Buna ek olarak, sayfalarımıza Patates Baskı dışında bir site bağlantısının yerleştirilmesi, Patates Baskı 'nın ilgili siteyi veya söz konusu sitede sunulmakta olan ürün veya hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan (Server) herhangi birine, örneğin elektronik posta ile veya Patates Baskı World Wide Web sayfaları aracılığıyla gönderimde bulunmakla; (a) gönderi içeriğinin yasal olmayan veya yayıma uygun olmayan herhangi bir öğe içermediğini; (b) gönderimde bulunmadan önce, virüs veya benzeri zararlı ya da yıkıcı özellikleri belirlemek ve temizlemek için gereken makul çabayı göstereceğinizi; (c) gönderinin sahibi olduğunuzu veya söz konusu gönderiyi Patates Baskı 'ya göndermeye sınırsız surette hakkınız olduğunuzu, ve Patates Baskı 'nın söz konusu gönderiyi ücretsiz yayımlayabileceğini ve/veya söz konusu gönderiyi ya da içinde tanımlanan kavramlardan herhangi birisini, herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmeksizin ürünlerimizde kullanabileceğini; (d) gönderileriniz ile ilgili olarak bize karşı yasal herhangi bir girişimde bulunmayacağınızı ve gönderileriniz ile ilgili olarak üçüncü şahıslar tarafından bize karşı herhangi bir yasal girişimde bulunulması halinde bizi tazmin edeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz. Patates Baskı, kendi sitesine kullanıcılar tarafından gönderilen mesajların içeriğini incelemez ve inceleyemez ve söz konusu içeriklerden dolayı sorumluluk kabul etmez. Patates Baskı, kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda, kullanıcılar tarafından gönderilenlerin içeriğini silebilir. Patates Baskı, Patates Baskı 'ın kayıtlı ticari markasıdır. Patates Baskı ürünlerinin adları, Patates Baskı 'nın ticari markaları veya kayıtlı ticari markalarıdır. Burada sözü edilen diğer ürün ve şirket adları, [ait oldukları kişi veya kuruluşların] ticari markaları veya ticari adları olabilir. Bu siteye erişiyor olmanız, Patates Baskı 'nın veya sitede görüntülenen herhangi bir markanın maliki olan üçüncü şahsın önceden yazılı iznini almaksızın söz konusu markayı kullanma lisansının veya hakkının zımnen, zımnî icazet ile veya diğer şekillerde size tanınması olarak yorumlanmamalıdır.

Patates Baskı istediğinde üyelik şartlarını değiştirme hakkına saklı tutmaktadır !

copyright©2001 Patates Baski Tasarim ve Tanitim Hizmetleri, Tüm haklari saklidir.